KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15464247
nr 1546 4247
Gösta Asp. Signerad, daterad 62, abstrakt. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 56x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 juni 2023
kl 19:38:07
100 kr
150 kr